Deratizace Libor Čihák
+420 603 228 980
slideshow

Deratizace Karlovy Vary

Prohráváte boj se škodlivými hlodavci a hmyzem? Nechte to na profesionálech. Rádi vás zbavíme obtížného hmyzu a hlodavců rychle a diskrétně.

Jsme specializovaná firma Libor Čihák, která se již od roku 1990 zabývá deratizací, dezinsekcí a dezinfekcí na vysoce odborné úrovni. Disponujeme dlouholetou praxí v oboru, kterou neustále doplňujeme nejnovějšími technologiemi a poznatky.

Zabydleli se u vás hlodavci? Pak byste situaci měli co nejrychleji řešit. Kromě poškození majetku mohou totiž hlodavci způsobovat i přenos některých nemocí. Proto zde více než jinde platí tvrzení – čím dříve, tím lépe. Ať už jste se stali nedobrovolnými hostiteli myší, hubení krys, či potkanů, nezoufejte. Likvidujeme veškeré možné škůdce. Zabýváme se také Hubením štěnic.

Co to je deratizace a komu ji nabízíme?

Deratizace je soubor opatření, zaměřený na potlačování výskytu škodlivých hlodavců a zároveň omezující jejich opětovný výskyt, pronikání do objektů a působení škod.

Provádíme deratizace v Karlových Varech a celém Karlovarském kraji - Deratizace Karlovy Vary, Plzeňském kraji a Ústeckém kraji - Deratizace Plzeň

Deratizace – hubení škodlivých hlodavců provádíme v:

 • obytných domech a bytech, sklepech a půdách
 • administrativních budovách
 • výrobních komplexech všech odvětví
 • restauračních a stravovacích zařízeních
 • nemocnicích a zdravotnických zařízeních
 • skladech, prodejnách a výrobnách potravin
 • kanalizačních sítích
 • v objektech zemědělské rostlinné a živočišné výroby

Proč se deratizace provádí?

Hlavním účelem hubení škůdců je především ochrana lidského zdraví. Primárním důvodem bývá také ochrana majetku před zničením či poškozením hlodavci či znehodnocením produktů a zboží škůdci. Díky pravidelné deratizaci a preventivním opatřením zaměřeným na potlačování výskytu škůdců bráníme vzniku a šíření přenášených infekčních onemocnění na lidi.

Jsme připraveni poskytnout vám následující služby:

 • ekologické hubení veškerého škodlivého hmyzu a hlodavců (potkanů, myší, blech, hubení štěnic, komárů, cvrčků, vos, sršní, škvorů, brouků, much, rybenek, švábů, rusů domácích, potemníků, skladištních škůdců a jiných škůdců).
 • provádíme speciální ochranné deratizace ze zákona podle platných vyhlášek obcí, požadavků Evropské Unie a systémů řízení HACCP.
 • nabízíme celoroční péči o provozovny a sklady ve smyslu zákona č. 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví.

Zajistíme vám deratizaci a dezinsekci od preventivních opatřeních až po akutní zásahy. Deratizační činnost provádí naši zkušení a odborní pracovníci, kteří vám s pomocí vysoce účinných a pro vás bezpečných deratizačních a dezinsekčních prostředků zajistí maximální účinnost samotné deratizace či dezinsekce. Naše společnost používá pouze ekologické přípravky, jež jsou minimálně toxické pro člověka a domácí zvířata.

 • likvidace a hubení štěnic
 • likvidace a hubení krys či potkanů

Naše deratizační společnost Libor Čihák provádí hubení obtížného hmyzu a hlodavců ekologicky, čistě, rychle a diskrétně. Jsme vysoce flexibilní firma – nabízíme vám kvalitní servis do 48 hodin od objednávky.

Dále vám nabízíme celoroční péči o všechny vaše objekty, poskytneme vám kvalitní poradenský servis a zpracujeme deratizační plány pro systémy řízení HACCP a to zdarma.

Přesvědčte se sami o našich kvalitách a výhodách a kontaktujte nás!

Komentář k DDD servisu

deratizační box správněderatizační box chybně

Rychlý kontakt

Veškeré služby poskytujeme

do 48 hodin!

Deratizace Libor Čihák

telefon603 228 980

emaillibor-cihak@deratizator.cz

Naše působnost

mapaKarlovarský kraj

mapaPlzeňský kraj

mapaJihočeský kraj

mapaÚstecký kraj