Bez řádné, pečlivé a pravidelné dezinfekce dochází k množení a přenosu patogenních mikroorganismů, jako jsou bakterie, viry a plísně, které původci nebezpečných nákaz a ohrožují zdraví lidí a zvířat. Plísně a houby bývají též původci mnoha alergií vznikajících v důsledku jejich přítomnosti. Z tohoto důvodu je velmi důležité věnovat dostatečnou pozornost dezinfekci vašich objektů.

Hledáte odbornou firmu, která se postará o dezinfekci vašich prostor za vás? Chcete-li přenechat tuto záležitost zkušeným, pak jste na správné adrese - Dezinfekce Karlovy Vary.

Libor Čihák – odborná dezinfekce všech vašich objektů.

Jsme profesionální a mnohaletými zkušenostmi prověřená firma specializovaná na obor DDD - dezinfekce, deratizace a dezinsekce. Díky dlouholeté praxi v oboru, kterou neustále doplňujeme těmi nejnovějšími technologiemi, vám můžeme nabídnout dezinfekční činnosti na vysoce odborné úrovni.

Co znamená dezinfekce?

Dezinfekce je soubor opatřeních jimiž se provádí likvidace a následné zamezení výskytu a přenosu choroboplodných zárodků a škodlivých mikroorganizmů. Mezi tyto zásahy patří také maximální eliminace plísní a mikroskopických hub.

Zajistíme pro vás dezinfekcí následujících objektů:

  • obytných domů a bytů, jejich sklepů a půd
  • kancelářských objektů
  • výrobních celků
  • restauračních a stravovacích zařízení
  • nemocničních a zdravotnických zařízení
  • skladů, prodejen a výroben potravin

Ať už se potýkáte s plísněmi, bakteriemi, či se u vás rozmnožily houby, jako například dřevomorka, neodkládejte řešení problému. Zničíme veškeré zárodky, a tak bude dezinfekce od nás trvalá.

Ptáte se po důvodu, proč si objednat dezinfekční práce právě od nás?

Je to jednoduché. Jsme vysoce flexibilní společnost, která vám poskytne kvalitní, ekologický, rychlý a diskrétní servis do 48 hodin od objednání. Nabídneme vám také celoroční péči o vaše objekty, vyklidíme vaši půdu od holubího trusu a provedeme následnou dezinsekci a dezinfekci.

Zajišťujeme také plošnou dezinfekci povrchů včetně dezinfekce vzduchu, ochranné postřiky a nátěry dřeva proti škůdcům a plísním.

Rádi vám také nabídneme náš poradenský servis zcela zdarma.

Máte-li vážný zájem o účinnou likvidaci plísní, hub, kvasinek a bakterií, kontaktujte nás pro účinný a odborný zásah.