Jsme SPECIALIZOVANÁ firma poskytující služby deraratizace, dezinsekce a dezinfekce nejen v lokalitě Karlovy Vary a okolí. Zaměřujeme se na likvidaci škodlivého a obtížného hmyzu, hubení škodlivých hlodavců, plísní a škodlivých mikroorganismů v malém i velkém rozsahu.

Proč si pro deratizaci vybrat právě nás?

Kvalita

Škůdce likvidujeme systematicky a důkladně - klademe důraz na jejich úplné vyhubení. S námi se návratu škůdců nemusíte obávat. Našim klientům poskytujeme rozmanitý servis. Nabízíme deratizace objektů (hubení hlodavců), dezinsekce (hubení hmyzu) i celkové asanace – tedy zlepšení hygienických podmínek.

Rychlost

Jsme si vědomi, že při zjištění přítomnosti škůdců, je potřeba co nejrychleji jednat. Proto jsou vám naše služby dostupné kdykoliv. Veškeré práce provádíme do 48 hodin, vše záleží na individuální domluvě. Nejste si jistí, zda se u vás škůdci nacházejí? Neváhejte nás kontaktovat, na dotazy vám rádi odpovíme. Běžně dojíždíme i na delší vzdálenosti po Čechách, zejména pak při deratizacích v Plzeňském, Karlovarském a Ústeckém kraji.

Diskrétnost

Nutnost deratizace domu nebo bytu nebývá pro jejich majitele příjemným zážitkem. Proto se vám snažíme tuto zkušenost maximálně zpříjemnit. Klienti se často obávají reakce okolí. My vám proto garantujeme absolutní diskrétnost při jednání.

Rozmanitost

Ať už se trápíte s hlodavci, hmyzem, či vás obtěžují nechtěné bakterie a plísně – poradíme si se vším. Specializujeme se na deratizace (likvidace škodlivých hlodavců) a dezinsekce (likvidace škodlivého hmyzu) těchto škůdců:

  • hubení krys, myší, potkanů
  • hubeníc štěnic, blech, komářů, mouchy
  • hubení vos, cvrčků, sršňů, švábů, potemníků, rybenek
  • odstraňování plísní, hub, kvasinek a bakterií
  • ochranné deratizace ze zákona

Zkušenosti

Naše firma existuje již od roku 1990, na trhu působíme tedy více než 30 let. Za tu dobu jsme měli možnost spolupracovat s množstvím klientů. Tyto zkušenosti nás neustále posouvají dál, a proto neustále zlepšujeme a zkvalitňujeme poskytovaný servis.
Jsme členy sdružení DDD* ČR a CEPA Confederation of European. Zajišťujeme zpracování podkladů a smluv dle požadavku HACCP pro zdravotně technický servis DDD*.

Reference

Ikon Karlovy Vary Ikon Ostrov Reba Karlovy Vary

Město Milevsko Lyckeby Amylex Bronislava Hanělová

Osvědčení a certifikáty

Osvědčení k odborné způsobilosti k DDD - Libor Čihák Osvědčení k odborné způsobilosti pro zacházení s přípravky na ochranu rostlin - Libor Čihák Osvědčení o absolvování kurzu problematiky systému HACCP a provozní hygieny

Členský certifikát Sdružení profesionálů v DDD ČR Certifikát Spolehlivá firma Doporučení InfoDnes.cz

Povolení veterinářů Certifikát významného dárce CARE Osvědčení o absolvování Mistrovského kursu

Referáty

Referát Rus Domácí Referát Štěnice Referát Dřevomorka domácí