Deratizace Libor Čihák
+420 603 228 980
slideshow

Dezinsekce Karlovy Vary

Snažíte se zbavit švábů, štěnic, mravenců nebo jiných škůdců, ale bezúspěšně ? Chtěli byste co nejvíce eliminovat riziko ohrožení vašeho zdraví nebo majetku, které díky jejich přítomnosti vzniká?

Naše společnost Libor Čihák, vám nabízí odborné dezinsekční služby nejen v lokalitě Karlovy Vary. Díky našim bohatým zkušenostem a mnohaleté praxi vám můžeme nabídnout skutečně kvalitní, pečlivou a maximálně úspěšnou dezinsekci vašeho bytu či objektu.

Co to je dezinsekce a komu ji nabízíme?

Dezinsekce je soubor opatření, jejichž cílem je likvidace obecně škodlivých a epidemiologicky významných členovců, jako např. švábů, rusů domácích, štěnic, cvrčků, blech, klíšťat, komárů, much aj. Jedná se především o druhy žijící ve vaší blízkosti, které mají veliký hygienický význam při přenášení choroboplodných zárodků zejména ve zdravotnictví, potravinářské výrobě a komunální sféře (kuchyně, jídelny, stravovací zařízení, restaurace, obytné domy atd). Obzvlášť škodí v surovinách, které jsou ve větším množství uskladněny pospolu, např. v potravinářském a zemědělském odvětví.

Výhody s námi

Přicházíme k vám s nabídkou kvalitního servisu, který vám rádi poskytneme do 48 hodin od zadání objednávky. Nabízíme vám dezinsekční služby ve všech oblastech komunálních, potravinářských, zemědělských, zdravotnických a průmyslových odvětví.

Dezinsekci provádíme čistě, rychle, diskrétně a ekologicky. Ke své práci používáme pouze ekologické přípravky, které jsou při odborné aplikaci naprosto neškodné a minimálně toxické pro člověka a také pro domácí zvířata. Tyto prostředky nezapáchají a většina z nich nemá ani dráždivý účinek.

Zajistíme vám deratizaci a dezinsekci od preventivních opatřeních až po akutní zásahy. Nabízíme vám také bezplatný poradenský servis.

Dezinsekci čili ochranu před různými škůdci zajišťujeme v následujících provozech:

  • v obytných domech a bytech, ve sklepech a půdách
  • v kancelářských objektech
  • ve výrobních komplexech
  • v restauračních a stravovacích zařízeních
  • v nemocnicích a zdravotnických zařízeních
  • ve skladech, v prodejnách a výrobnách potravin

Při likvidaci štěnic si sami nevystačíte

Stále rozšířenější problém představují štěnice. Jedná se o malý nenápadný hmyz, který však dokáže pořádně znepříjemnit život. Jejich výskyt nemusíte vůbec poznat, štěnice totiž způsobují drobné kousance, které jsou velmi podobné těm od komárů, a tak je laik většinou vůbec nerozezná. Štěnice si lidé nejčastěji přivezou při návratu ze zahraničí. Snadno se vám tak může stát, že si z letní dovolené kromě vytouženého opálení přivezete právě štěnice.

Pokud se domníváte, že se i u vás doma nacházejí štěnice, neváhejte nás kontaktovat. Běžné prostředky na jejich likvidaci nestačí a nepomáhá ani dočasné vyklizení prostor. Výskyt štěnic není nic neobvyklého, štěnice si za svůj cíl vybírají jak čisté, tak hygienicky nevyhovující prostory.

Výskyt štěnic je v posledních letech enormní po celém světě. Evropa není výjimkou.

Jsme připraveni poskytnout vám následující služby:

  • ekologické hubení veškerého škodlivého hmyzu a hlodavců (potkanů, myší, blech, štěnic, komárů, cvrčků, vos, sršní, škvorů, brouků, much, rybenek, švábů, rusů, potemníků, skladištních škůdců, myší, potkanů, krys a jiných škůdců).
  • provádíme speciální ochranné deratizace ze zákona podle platných vyhlášek obcí, požadavků Evropské Unie a systémů řízení HACCP.
  • nabízíme celoroční péči o provozovny a sklady ve smyslu zákona č. 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví.

Jsme vysoce pružná společnost s orientací na zákazníka a jeho potřeby. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, vyhovíme vašim požadavkům, které se vážou k provádění ochranné DDD a vyhotovíme vám roční časový harmonogram DDD prací a veškerou dokumentaci související s naším oborem pro HACCP.

Přesvědčte se sami o našich kvalitách a výhodách a kontaktujte nás!

Rychlý kontakt

Veškeré služby poskytujeme

do 48 hodin!

Deratizace Libor Čihák

telefon603 228 980

emaillibor-cihak@deratizator.cz

Naše působnost

mapaKarlovarský kraj

mapaPlzeňský kraj

mapaJihočeský kraj

mapaÚstecký kraj